PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena
Kociambry w weekend na MTP

Koty w śnieżnej krainie, a wśród nich... kot - wilkołak! Chcecie to zobaczyć? Przyjdźcie na Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych na Targach Poznańskich w weekend 18 i 19 lutego!

Utytułowane rasowe futrzaki z całej Europy będą prezentować swoje wdzięki na pięciu ringach sędziowskich. A rozmaitość czeka nas wielka - przybędą przestawiciele 23 różnych ras kotów!

Codzienną przerwę w sędziowaniu umili prezentacja niezwykłego kota - wilkołaka, przepięknej kotki nowej rasy LYKOI. Prezentacja odbędzie się w oba dni około godziny 13-stej. Jej właścicielki opowiedzą o historii rasy i jak wygląda codzienne życie z kotem - wilkołakiem w domu.

Na wystawie będzie można też zrobić zakupy na stoiskach z kocimi akcesoriami, wspomóc fundację pomagającą bezdomnym kotom, a na znużonych czekać będzie kafejka oferująca ciepłe i zimne napoje oraz przekąski.

Zapraszamy do Hali nr 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę i niedzielę 18 i 19 lutego. Bilety w cenie: 12 PLN normalny, 6 PLN ulgowy (dla młodzieży szkolnej, emerytów i rencistów) będą do nabycia przed wejściem na wystawę. Najmłodsi (do lat 5) wielbiciele kociaków wchodzą gratis!

Wstecz

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test