PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena
Międzynarodowy Dzień Wolnej Prasy

Z okazji obchodzonego 20 kwietnia Międzynarodowego Dnia Wolnej Prasy składamy najlepsze życzenia wszystkim przedstawicielom mediów, a w szczególności polskimi i zagranicznym dziennikarzom mediów drukowanych, internetowych, radiowych i telewizyjnych, którzy rokrocznie odwiedzają wydarzenia organizowane przez MTP.

Podczas wydarzeń targowych, Centrum Prasowe, zlokalizowane w pawilonie 10 w samym centrum terenów targowych, staje się miejscem spotkań i pracy dziennikarzy.

W roku 2016 wydaliśmy ponad 4000 akredytacji czasowych na wydarzenia targowe oraz ponad 300 akredytacji stałych. Wynikiem tej współpracy są liczne publikacje na tematy korporacyjne oraz dot. wydarzeń targowych.

pp-7220.jpg

Przedstawiciele mediów branżowych i ogólnoinformacyjnych otrzymują aktualne informacje prasowe na temat wydarzeń targowych, konferencji i spotkań kulturalnych. Centrum Prasowe przygotowuje rocznie ponad 30 konferencji i briefingów prasowych, aby umożliwić dziennikarzom bezpośredni kontakt z organizatorami i specjalnymi gośćmi poszczególnych wydarzeń oraz przekazać ważne informacje.

img_4106.jpg

Wstecz

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test