PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena
Najlepsi fryzjerzy zjadą do Poznania

I w tym roku ozdobą targów fryzjerskich Look będzie konkurs Kreator. Nie zabraknie konkurencji BeautyLIVE!, podczas fryzjerzy losują na scenie modelki i na żywo, bez wcześniejszego przygotowania, stylizują fryzury pasujące do urody konkretnych dziewczyn.

22 kwietnia odbędzie się 15. edycja KREATORA - jednego z najważniejszych konkursów dla kreatywnych fryzjerów. Udział w rywalizacji jest szansą na błyskawiczny rozwój kariery dla osób w każdym wieku o różnym stażu pracy. Do wygrania są profesjonalne szkolenia fryzjerskie i kosmetyki, a na najlepszego z najlepszych czekać będzie Nagroda Prezesa Targów Poznańskich w wysokości 5 tys. zł. Konkurs organizują targi LOOK oraz Dana Puciłowska.

Uczestnicy są zachęcani do przekraczania granic wyobraźni, stosowania własnych technik i realizacji odważnych wizji. KREATOR to nie tylko fryzura (mimo, że ona jest najważniejsza), ale także oryginalny i spójny z resztą wizerunku makijaż oraz charakterystyczny ubiór. Każdy detal ma tu znaczenie! Znamy już nowe tematy. Będą to: Gotyk (kategoria NEW LOOK), Fala i awangarda – lata 20. (kategoria ART&HAIR), Pokemony (CRAZY KIDS HAIR), Glamour (kategoria FOREVER YOUNG 60+).

Jak co roku pojawi się również konkurencja BeautyLIVE!, gdzie fryzjerzy losują na scenie modelki i na żywo, bez wcześniejszego przygotowania, stylizują fryzury pasujące do urody konkretnych dziewczyn. Konkurencja jest bardzo trudna, wywołująca dużo emocji zarówno wśród zawodników, jak i modelek.

W skład Jury wchodzą specjaliści z branży: redaktorzy czasopism branżowych oraz znani fryzjerzy, którzy w poprzednich latach wygrali w różnych konkurencjach KREATORA. Czas na przesłanie zgłoszeń mija 1 kwietnia 2017 roku.

fotobueno_look_beauty_vision_07-05-2016-

W czasie targów odbędą się inne, równie prestiżowe konkursy dla fryzjerów. 23 kwietnia specjaliści z całego kraju będą ze sobą rywalizować w Mistrzostwach Fryzjerstwa Polskiego, Otwartych Mistrzostwach w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz powalczą o tytuł Mistrza Polski w Barberingu.

LOOK to również miejsce szkoleń i pokazów. Najnowsze trendy w cięciu i koloryzacji zobaczycie na scenie głównej, a wystawcy zapraszają na swoje szkolenia. W tym roku powraca kolejna edycja Artego Prestige Night. Swoją premierę zapowiada Kemon i Akademia Maniewski. Nowością podczas targów LOOK i beautyVISION jest plebiscyt „Mistrzowie Urody” organizowany przez Głos Wielkopolski. Głosami publiczności zostanie wybrany m.in. najlepszy fryzjer czy kosmetyczka. Laureatów poznamy podczas targów. Wszystkie szczegóły na temat targów znajdziecie na stronie organizatora: www.look.mtp.pl. A już dziś możecie kupić bilet na targi na stronie www.mtp24.pl

Wstecz

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test