PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Inwestycje

img_3116.JPGRok 2010 minął na MTP pod znakiem inwestycji. W styczniu wmurowany został akt erekcyjny pod nową halę 6A, która została oddana do użytku już w sierpniu tego roku. Budowa nowego pawilonu zajęła nam jedynie siedem miesięcy. Takiego wyniku można pozazdrościć. Już we wrześniu w hali odbyło się uroczyste otwarcie tego nowoczesnego obiektu o powierzchni użytkowej 3.600 mkw., w którym wzięło udział ponad 2000 osób. Okazało się, że zbudowaliśmy nie tylko niezwykły obiekt wystawienniczy, ale również doskonałą akustycznie przestrzeń, w której odbywać się mogą koncerty. Akustykę hali pochwalił sam Leszek Możdżer, którego zaprosiliśmy jako gwiazdę wieczoru.

Dzięki postawieniu pawilonu 6A powstał kolejny największy i nowoczesny kompleks wystawienniczy MTP o powierzchni użytkowej 12 tys. mkw, który w roku 2011/12 połączony łącznikami z sąsiednim pawilonem 5 a, za jego pośrednictwem z istniejącymi już kompleksami ekspozycyjnymi MTP. Zaoferuje wystawcom największych jak i kilku mniejszych specjalistycznych imprez najnowocześniejsze warunki ekspozycyjne w Polsce, nieporównywalne z konkurencją.

3.jpgW roku 2011 rozpoczęliśmy modernizację naszego centrum kongresowo- konferencyjnego (3 poziomy w pawilonie 15 i 14B), przygotowując je do różnych wydarzeń w nadchodzących latach. Przebudowa zakończyła się w 2012 roku wielkim otwarciem, w które uświetniła swoim występem wokalistka światowej klasy Macy Gray. Zmienił się również krajobraz wokół PCC. Kompleks konferencyjny otaczać będzie piękny, zielony skwer, który zostanie oddany do dyspozycji gości po koniec kwartału II 2013 roku.

20130509_12081c.jpgMTP są największym takim centrum i dzisiaj organizując rocznie około 2 tys. konferencji, kongresów, zjazdów, sympozjów i innych podobnych wydarzeń od małych do bardzo dużych, gromadzących od kilkunastu, czy kilkudziesięciu tys. uczestników. Stwarza to obowiązek nie tylko odpowiedniego komfortu, ale i bezpieczeństwa kilku tysięcy gości i w tym kierunku zmierzać będą nasze inwestycje w kompleksy konferencyjno wystawiennicze.

 

20130408_122047.jpg2012 to także rok budowy nowych łączników między pawilonami 5, a 6A i 9. Rozpoczęta w czerwcu inwestycja to kolejny ukłon w stronę wystawców i gości zwiedzających tereny targowe. Łączniki pozwalają na zwiedzanie ekspozycji bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Łącznik pomiędzy pawilonami 5 i 9, ma powierzchnię 854,25 m2. Jego wysokość jest taka sama jak wysokość pawilonu - 10,2 m, a wysokość wewnątrz do konstrukcji dachu około 8 m. Łącznik pełni funkcję wystawienniczą, ale można przez niego również przejechać - szerokość przejazdu wyniesie 8 m. Drugi łącznik między pawilonami 5 i 6A, spełnia funkcję komunikacyjną między obiema halami wystawienniczymi. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 353  m2, wysokość na zewnątrz 7,9 m, wewnątrz 6,15 m, a szerokość przejazdu 8 m.

system_mtp.jpgZainwestowaliśmy również znaczne środki w system obsługi gości MTP. Wprowadziliśmy wiele usprawnień, które ułatwiają przygotowanie i uczestnictwo w Targach. Specjalnie na nasze potrzeby został stworzony specjalistyczny system informatyczny, który całkowicie zmienił sposób obsługi klienta i wymagał przeprowadzenia wielu innych wdrożeń, między innymi budowy jednej z najnowocześniejszych w Polsce sieci komputerowych. System ten łączy logistykę MTP w całość, obsługuje osoby wchodzące na wydarzenia targowe, seminaria, do biur, wjeżdżające, parkujące samochody, z drugiej strony daje naszym wystawcom, pełną informację na temat liczby i jakości zwiedzających, którzy przyjechali na MTP. Dane, które uzyskujemy z rejestracji również nam pomagają jeszcze lepiej i bardziej skutecznie planować działania promocyjne na kolejne targi.

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test