PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Nagrody i wyróżnienia dla MTP

Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały laureatem konkursu "Firma Dobrze Widziana" organizowanego przez Związek Pracodawców Business Centre Club.

Konkurs  wyłania firmy postrzegane jako najbardziej odpowiedzialne społecznie w danym regionie. Konkurs jest częścią projektu "CSR - jako narzędzie budowania pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa" realizowanego na terenie całej Polski przez ZP BCC w partnerstwie z Forum Związków Zawodowych oraz Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

Celem konkursu jest promowanie firm, które w swoich regionach prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat dobrych praktyk CSR. W drodze konkursu w każdym z 16 regionów Polski została wyłoniona firma, która dzięki prowadzeniu odpowiedzialnego biznesu jest pozytywnie postrzegana w swoim regionie. Każdy z laureatów zostanie zaprezentowany jako dobra praktyka podczas konferencji regionalnej, organizowanej w ramach projektu.

Wybór "Firmy Dobrze Widzianej" w naszym regionie odbył  się 27 października 2009 roku.

 

 

Firma Dobrze Widziana01.jpg

Ambasador Polskiej Gospodarki - Marka Europejska

Z uzasadnienia jury: "Spółka Międzynarodowe Targi  Poznańskie uzyskała tytuł AMBASADORA POLSKIEJ GOSPODARKI w kategorii MARKA EUROPEJSKA za prowadzenie od ok. 90 lat działalności wystawieńczo-targowej promującej na świecie już nie tylko firmy polskie, ale też firmy z innych krajów europejskich. Spółka wykreowała markę „TARGI POZNAŃSKIE", która jest powszechnie znana w Europie i kojarzona z bardzo skutecznym marketingiem wystawienniczym, prowadzonym w oparciu o najwyższe standardy jakościowe i ta działalność pozwala uznać Spółkę za Ambasadora Polskiej Gospodarki". Nagrodę wręczył prezesowi MTP Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski, 2 czerwca 2009 roku w Warszawie.

ambasadro polskiej gospodarki.pdf

Wyróżnienie "Lasom Przyjazny" dla Prezesa Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich, w uznaniu szczególnych zasług w ochronie wielkopolskich lasów. Nagrodę 9 maja 2009 r. przyznały Targom Poznańskim Polskie Towarzystwo Leśne Oddział Wielkopolski oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu.

MGOJ008863_20090518_1356380109_001.pdf

Drugie miejsce w XII INTERNATIONAL FAIR POSTER COMPETITION 2008 (Międzynarodowy konkurs na targowy plakat promocyjny), nagroda przyznawana przez Międzynarodowe Targi Plovdiv w Bułgarii (od 1997 r.) przy współpracy z organizacją targową UFI (od 2003 r.).

mtpplansza_wiz_a4_pl_ang.jpg

Laureat XVI edycji Medalu Europejskiego w kategorii „organizacja targów", nagroda przyznawana przez Urząd Komitetu Integracji Europejskiej, Business Centre Club oraz Europejski Komitet Ekonomiczno Społeczny

bcc_ukie.jpg

Uhonorowane Złotym Medalem im. Jana Kilińskiego za wkład w rozwój rzemiosła polskiego, nagroda przyznawana przez Związek Rzemiosła Polskiego

bcc_ukie.jpg

Laureat Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - polskiego gospodarczego Nobla

nagroda.jpg

Prestiżowy Certyfikat Marki Firmowej, przyznawany przez Instytut Marki Polskiej

certyfikat.gif

Wyróżnione polskim godłem promocyjnym "Teraz Polska"

teraz_polska.jpg
Honorowa Odznaka „Za Zasługi dla Turystyki"

Honorowa Odznaka Za Zasługi dla Turystyki.JPG

Tytuł i statuetka "Budowniczy Polskiego Sportu" przyznawane przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej

budowniczy_polskiego_sportu.jpg

Konferencja COP 14 - list gratulacyjny Ministerstwa Środowiska

ASMO007685_20090128_1437481731_001.jpg

Konferencja COP 14 - list gratulacyjny Ministerstwa Skarbu Państwa

ASMO007685_20090128_1438141732_001.jpg

Międzynarodowe Targi Poznańskie numerem jeden w rankingu organizatorów targów Book of Lists 2012 r.

img_3439.jpg

Prestiżowy laur dla centrum kongresowego PCC!

Centrum konferencyjno-kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich zostało nagrodzone w konkursie MP Power Venue (2013), w ramach którego wyróżniane są najlepsze infrastruktury eventowe w Polsce. Trzykondygnacyjny, najnowocześniejszy obiekt MTP otrzymał nagrodę w kategorii „Kongres venue”.

nagroda-002.jpg

22 kwietnia w Warszawie podczas uroczystej Gali poznaliśmy laureatów konkursu Media Trendy 2013. Wśród wyróżnionych prac znalazła się kampania promująca otwarcie Sali Ziemi.

media_trendy.jpg

17.03.2014r Centrum kongresowe Międzynarodowych Targów Poznańskich otrzymało tytuł „Marka Wielkopolski” przyznawany innowacyjnym przedsiębiorstwom przyczyniającym się do budowy pozytywnego wizerunku województwa w kraju i na arenie międzynarodowej.

 

thumbnail_greater.jpg

Kompleks czterech pawilonów Międzynarodowych Targów Poznańskich (7, 7A, 8, 8A) połączony naziemnym łącznikiem z Salą Ziemi zajął pierwsze miejsce w konkursie MP Power Awards, w ramach którego wyróżniane są najlepsze infrastruktury eventowe w Polsce. Obiekt MTP otrzymał nagrodę w kategorii „Multi Venue”. Statuetki wręczono podczas uroczystej gali MP Power Night 25 kwietnia 2014 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.

thumbnail_mp.jpg

Sala Ziemi została wybrana modernizacją roku w kategorii „Kultura” XVIII Edycji Konkursu „Modernizacja Roku 2013″, organizowanego przez Targi Pomorskie. Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród w odbyła się 28 sierpnia 2014 roku na Zamku Królewskim w Warszawie.

Statuetka Modernizacja Roku 2013

Poland Convention Bureau Polskiej Organizacji Turystycznej wspólnie ze Stowarzyszeniem Konferencje i Kongresy w Polsce nagrodziły Międzynarodowe Targi Poznańskie za organizację największego kongresu w Polsce w 2013 roku. Uroczystość towarzyszyła Gali Ambasadorów Kongresów Polskich, która odbyła się 25 września w Kielcach. nagroda_150.jpg
Międzynarodowe Targi Poznańskie zostały Gazelą Biznesu 2014 w dorocznym konkursie Pulsu Biznesu promującym małą i średnią przedsiębiorczość. gazele_biznesu.jpg
Maj 2015. Międzynarodowe Targi Poznańskie dołączyły do grona Partnerów Local Stars platformy zakupowej Groupon. Wyróżnienie otrzymują wyłącznie te firmy, które mogą się poszczycić usługami i produktami najwyższej jakości, które cieszą się nienaganną opinią klientów. local_star.jpg
8 czerwca 2015 r. otrzymałliśmy Honorowe Wyróżnienie „Teraz Polska” za projekt CAVALIADA Tour – cykl zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. godo_tp.jpg

Idea Expo.MTP zdobyła trzy pierwsze miejsca w konkursie „Ekspozycja Roku 2015”, w kategorii ekspozycji eventowych. Konkurs zorganizowała Polska Izba Przemysłu Targowego.

ekspozycja_roku.jpg
Odznakę Honorowa Polskiej Izby Systemów Alarmowych dla Międzynarodowych Targów Poznańskich za szczególną rolę w promowaniu branży zabezpieczeń technicznych i wybitne zaangażowanie w realizacji wspólnych programów towarzyszących Międzynarodowym Targom Zabezpieczeń Securex. Data - 25.04.2016r.
nagroda-003.jpg
Prezes Międzynarodowych Targów Poznańskich Przemysław Trawa otrzymał nagrodę Orzeł Eksportu w woj. wielkopolskim w kategorii Osobowość Eksportu. Wyróżnienie przyznał magazyn Rzeczpospolita. Uroczystość wręczenia dyplomu odbyła się 26.04.2016r.
dyplom.JPG
Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły pierwsze miejsce w rankingu Book of Lists 2016/2017 w rankingu „Fairs Organizers In Poland” tworzonym przez Warsaw Business Journal. Uroczystość wręczenia dyplomu odbyła się 1 września 2016r. w Warszawie. 
1.JPG

Biuro Promocji Gospodarczej i Certyfikacji w Poznaniu w porozumieniu z Europejską Wyższą Szkołą Biznesu oraz Wielkopolskim Związkiem Pracodawców Lewiatan przyznało nam wyróżnienie „Wiarygodny Partner w Biznesie”. Uroczystość wręczenia certyfikatu odbyła się 27.10.2016r.

certyfikat-002.jpg

Międzynarodowe Targi Poznańskie zdobyły nagrodę w kategorii EDUKACJA w konkursie POLISHOPA HONEYCOMB AWARD 2017. Organizator konkursu docenił nasz projekt szkoleniowy „Klub Design Thinking”. Wręczenie nagrody odbyło sę 6 czerwca 2017 r. w trakcie konferencji POLISHOPA Design Thinking Conference w Bydgoszczy.

nagroda_zbiorowe_3.jpg
Targi gier i multimediów Poznań Game Arena oraz organizowana podczas tego wydarzenia międzynarodowa konferencja dla twórców gier, Game Industry Conference, otrzymały doroczną Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dla Mecenasów Kultury w kategorii „Kultura cyfrowa”.  Gala rozdania nagród odbyła się 30 czerwca 2017 r w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich w Warszawie. nagroda-004.jpg
 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test