PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Dojazd na targi

W sercu Europy
Poznań to najbardziej znane w świecie polskie miasto targowe. Usytuowane jest w centrum Europy, w odległości 2,5 godziny drogi od Berlina i 3 godziny od Warszawy. Poznań posiada międzynarodowy port lotniczy "Ławica" oraz bogatą ofertę międzynarodowych i krajowych połączeń kolejowych. Położenie geograficzne Poznania zapewnia doskonałą komunikację z miastami wszystkich regionów Polski oraz z zagranicą.

W centrum miasta
Międzynarodowe Targi Poznańskie są położone przy ul. Głogowskiej, w centrum Poznania. Stąd wszystkie ważne punkty miasta są na wyciągnięcie ręki. Bezpośrednio wokół terenów targowych usytuowanych jest kilka dużych hoteli. Do dworca PKP dotrzemy pieszo zaledwie w 5 minut. Lotnisko Ławica znajduje się z kolei w odległości 6 km.

 

PODRÓŻ


Wyświetl większą mapę


2011_mapka-na-strone_670x575_www.jpg

SAMOLOTEM

Poznańskie lotnisko Ławica obsługuje obecnie połączenia z niemal 20 miastami Europy: Barceloną, Bristolem, Cork, Dortmundem, Doncaster, Dublinem, Edynburgiem, Frankfurtem nad Menem, Glasgow, Kopenhagą, Londynem, Liverpoolem, Mediolanem, Monachium, Oslo, Rzymem, Sztokholmem.

Poznań obsługuje także połączenia z Warszawą i Krakowem. Więcej informacji można znaleźć na stronach lotniska: http://www.airport-poznan.com.pl/pl/

Połączenia autobusowe z lotniskiem: 

  • Linia pospieszna „L" kursująca na trasie: Dworzec Główny - Port Lotniczy Ławica
  • Linia 59 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica
  • Linia 48 kursująca na trasie: Bałtyk (Rondo Kaponiera) - Port Lotniczy Ławica
  • Linia nocna 242 kursująca na trasie Dworzec Główny - Port Lotniczy Ławica

Tereny targowe oraz dworzec kolejowy znajdują się w pobliżu przystanku "Bałtyk".

SAMOCHODEM

W Poznaniu krzyżują się ważne trasy międzynarodowe: E-30 - Berlin - Warszawa - Moskwa oraz E-261 - Gdańsk - Wrocław - Praga.

Współrzędne satelitarne naszej firmy (GPS):

  • N52° 24' 140"
  • E16° 54' 208"


Brama wjazdowa - Poznań, ul. Śniadeckich 25

POCIĄGIEM
PKP oferuje bezpośrednie połączenia z Poznania do Berlina, Dusseldorfu, Frankfurtu nad Menem, Monachium, Norymbergii, Kolonii, Amsterdamu, Bazylei, Kijowa, Moskwy, Odessy, Mińska, Petersburga i na Krym. Partnerem MTP jest PKP Intercity.

Sprawdź rozkład jazdy:
http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?

Uwaga, w związku z trwającą modernizacją linii kolejowej E -20 z Warszawy do Poznania, na części trasy Polskie Koleje Państwowe uruchomiły komunikację zastępczą.

Więcej informacji - >>>KLIKNIJ<<< 


 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test