PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Centrum Prasowe

Witamy na stronie Centrum Prasowego Międzynarodowych Targów Poznańskich. Znajdą tu Państwo informacje dotyczące akredytacji na poszczególnych targach (regulamin, formularz akredytacji) oraz informacje dotyczące najbliższych wydarzeń targowych.

Do Państwa dyspozycji, na stronie głównej http://www.mtp.pl/ przygotowaliśmy Aktualności oraz Newsletter.

Informacje prasowe dotyczące poszczególnych targów mogą Państwo znaleźć na stronach produktowych (patrz kalendarium targów).

W czasie trwania targów dziennikarzy zapraszamy do Centrum Prasowego. Tam służymy informacją oraz materiałami prasowymi.

fotobueno_zm_2015-377-antresola_widok_od

Blisko dziennikarzy

Centrum Prasowe Międzynarodowych Targów Poznańskich aktywnie współpracuje z polskimi i zagranicznymi dziennikarzami mediów drukowanych, internetowych, radiowych i telewizyjnych. Przedstawiciele mediów branżowych i ogólnoinformacyjnych otrzymują aktualne informacje prasowe na temat wydarzeń targowych, konferencji i spotkań kulturalnych. Centrum Prasowe przygotowuje również konferencje i briefingi prasowe, aby umożliwić dziennikarzom bezpośredni kontakt z organizatorami i specjalnymi gośćmi poszczególnych wydarzeń oraz przekazać ważne informacje.

Podczas wydarzeń targowych, Centrum Prasowe, zlokalizowane w pawilonie 10 w samym centrum terenów targowych, staje się miejscem spotkań i pracy dziennikarzy. Tutaj dostępne są aktualne materiały prasowe oraz serwis fotograficzny. Do dyspozycji mediów jest również bezprzewodowy internet, stanowiska komputerowe, telefon i faks. Centrum Prasowe to również miejsce na chwilę wytchnienia przy filiżance kawy.

Centrum Prasowe
ul. Głogowska 14
60-734 Poznan
tel. 061 869 23 09
fax. 061 869 29 62
e-mail: presswebm.gif

Kontakt dla mediów:

Karolina Nawrot
tel.: +48 61 869 2309
fax: +48 61 869 2962

e-mail: karolina.nawrotat mtp.pl

 

Akredytacje dziennikarskie:

Katarzyna Błochowiak

tel.: +48 691 032 621

e-mail:katarzyna.blochowiakat mtp.pl

 

1-centrum_670.jpg

Serwis Prasowy Wystawcy

Współpraca z dziennikarzami, owocująca licznymi publikacjami, oraz dobre relacje z przedstawicielami mediów sprawiają, że Centrum Prasowe skutecznie pomaga wystawcom w dotarciu do przedstawicieli mediów w ramach usługi Serwis Prasowy Wystawcy. Przedsiębiorcy mogą zamówić wysyłkę przygotowanej przez nich informacji prasowej do wybranej bazy dziennikarzy MTP, umieścić dane kontaktowe do osoby odpowiedzialnej za kontakty z mediami na stronie internetowej danego wydarzenia oraz umieścić przygotowane przez firmę materiały dla mediów na ekspozytorze w Centrum Prasowym.

Więcej informacji:tutaj

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test