PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena
    
 Komunikaty dla mediów
26.01.2018
Innowacyjność marki WIŚNIOWSKI pokryta trzykrotnym złotem

homeinclusive_zloty_medal_z_logo_preview.png Złote Medale Międzynarodowych Targów Poznańskich to jedne z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży. Grono ekspertów przyznaje je wyłącznie innowacyjnym produktom najwyższej jakości. W tym roku eksperci nagrodzili nimi aż trzy produkty marki WIŚNIOWSKI: system inteligentnego sterowania domem smartCONNECTED, bramę UniPro RenoSystem oraz drzwi CREO.
 

22.11.2017
Złoty Medal dla rybnickiej firmy

rodlew_qmd.jpg Szkło i kamień, ekspozycja maszyn, urządzeń i akcesoriów przemysłowych oraz sposoby wykorzystania tych materiałów w architekturze, budownictwie czy dekoracjach to temat rozpoczynających się dziś targów STONE i GLASS. Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich na Targach Branży Kamieniarskiej STONE 2017 otrzymał produkt STONEDRILL 5070, zgłoszony przez firmę Rodlew QMD & ATMSolutions z Rybnika.
 

13.11.2017
Targi dla miłośników piwa i foodtrucków

sfs_1200x1200.jpg Blisko 1000 różnych piw, 40 foodtrucków, etnokoncert, strefa muzyki elektronicznej, Piwna Mila i Beer Yoga - już od czwartku na MTP odbędą się Poznańskie Targi Piwna i Street Food Spot. To impreza dla miłośników piwa rzemieślniczego i dobrego jedzenia.
 

09.11.2017
Plany rozwoju Międzynarodowych Targów Poznańskich

Zarządzanie halą sportowo-widowiskową Arena, otwarcie Targów na Poznań oraz wielopoziomowy parking to tylko niektóre pomysły rozwoju Międzynarodowych Targów Poznańskich. Firma odchodzi od tradycyjnego skojarzenia z organizacją stoisk targowych na rzecz wielkokierunkowego rozwoju jako międzynarodowe miejsce spotkań.
 

31.10.2017
Tomasz Kobierski w zarządzie Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego

img_1680int.jpg Tomasz Kobierski, wiceprezes zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich został wybrany do prestiżowej Rady Dyrektorów UFI – Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego. Zastąpi na tym miejscu Przemysława Trawę, prezesa zarządu MTP.
 

27.10.2017
Europejski przemysł wystawienniczy na ścieżce rozwoju

W Bolonii podczas Walnego Zgromadzenia Europejskiego Stowarzyszenia Głównych Centrów Wystawienniczych EMECA kluczowe przemówienie wygłosił Profesor Romano Prodi, premier Włoch (1996-1998 i 2006-2008) i przewodniczący Komisji Europejskiej (1999-2004). Polityk wezwał do szybkiej współpracy zarówno na poziomie politycznym jak i przemysłowym w celu stworzenia potężnych klastrów i uzyskania pozycji światowych liderów rynkowych.
 

18.10.2017
Konferencja prasowa dotyczącą projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”

Razem z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli serdecznie zapraszamy na konferencję prasową dotyczącą projektu „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2020”. Spotkanie z mediami odbędzie się w dniu 30 października (poniedziałek) o godz. 11:30 w sali 3A w pawilonie 14 (wjazd na teren MTP od strony ul. Śniadeckich, wejście przez recepcję Centrum Targowego od strony ul. Głogowskiej 10).
 

23.06.2017
Lato na Targach 2017 – oficjalnie otwarte

mg_2439.JPG Wystartowało „Lato na Targach”. Najmłodsi już od rana bawią się z postaciami z bajek. Do ich dyspozycji są piaszczyste boiska i plac zabaw. Nie brakuje fanów ping-ponga i badmintona. Czynna jest wypożyczalnia piłek i sprzętu plażowego. W programie także szczudlarze i pokazy baniek mydlanych. O godz. 19:00 rozpocznie się wieczorna część zabawy pod hasłem Garden Party. Gwiazdą wieczoru będzie Kasia Klich. Artystka zagra swoje największe przeboje w popowo-jazzowych aranżacjach m.in. „Lepszy Model” i „Calvados”. Szef Kuchni restauracji GARDENcity - Tomasz Zdrenka poprowadzi pokazy kulinarne i zaprosi do skosztowania dań degustacyjnych. Po koncercie o taneczną atmosferę zadba DJ ZORAN. W repertuarze znajdą się przeboje muzyczne z dawanych lat i współczesne hity.
 

Więcej aktualności
 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test