PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Informacje o zabudowie stoiska


thumbnail_dsc05400.jpg thumbnail_mg_1055.jpg thumbnail_mg_1105.jpg

 


Zbuduj stoisko po nowemu
Ruszyła IDEAEXPO.MTP

Zapraszamy Państwa do budowy stoiska z IDEAEXPO.MTP Od listopada 2012  roku targowy zespół budowy stoisk buduje „po nowemu”, czyli nie tylko pod nową marką, ale przede wszystkim oferując nową wartość, czyli stoiska zoptymalizowane pod kątem potrzeb i możliwości wystawcy oraz zgodnie z jego celami biznesowymi.

Nasze ponad 30-letnie doświadczenie przekłada się na blisko 6.000 stoisk roczne. Proponujemy mnogość rozwiązań w zależności od wielkości powierzchni, posiadanego budżetu, charakteru targów oraz celów, z jakimi przyjeżdżają Państwo na targi.

Nasz zespół, stanowiący integralną część MTP, postrzega udział w targach w szerokim aspekcie, uwzględniając ich specyfikę, profil zwiedzających, obecność konkurencji, kondycję branży czy też nowe trendy pojawiające się w obszarze szeroko pojętej komunikacji marketingowej.

Jako ekspert w budowie stoisk oferujemy kompleksowe i zindywidualizowane podejście do Państwa udziału w targach. Doświadczeni konsultanci przygotują dla Państwa zoptymalizowaną ofertę w zakresie budowy stoiska wraz z jego pełną obsługą logistyczną, magazynowaniem oraz montażem na dowolnych targach w Polsce i na świecie. Doradzą co zrobić, aby stoisko przyciągało uwagę oraz wyróżniało się na tle konkurencji. Pomogą też w opracowaniu koncepcji targowego wystąpienia, tak by strategię marketingową Państwa firmy skutecznie przełożyć na projekt stoiska. Do Państwa dyspozycji pozostaje także zlokalizowany na miejscu serwis techniczny oraz największa w Polsce kolekcja mebli i nowoczesnych akcesoriów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną www.ideaexpo.pl

Znajdą na niej Państwo przykładowe realizacje, informacje o naszej ofercie i promocjach specjalnych oraz opinie dotychczasowych klientów. Mogą też Państwo zadać pytanie naszemu ekspertowi.

Kontakt:

e-mail: ideaexpoat mtp.pl, tel. 61 / 869 23 33, faks: +61 / 869 29 63

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test