PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

BEZPRZEWODOWY INTERNET WI-FI

Zapraszamy do skorzystania z usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu WiFi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Usługa szczególnie polecana jest uczestnikom targów oraz wydarzeń, konferencji i kongresów organizowanych przez MTP. Dostęp do usługi jest bezpłatny.

cop296_seivw.jpg

Do tej pory na terenie MTP nasi partnerzy biznesowi mogli korzystać z dostępu do internetu za pomocą sieci WiFi  po opłacaniu abonamentu na określony czas. Dzięki rozwiązaniu ogólnodostępnemu, każdy kto odwiedzi targi będzie mógł korzystać z sieci na swoim urządzeniu mobilnym czy komputerze bezpłatnie i bez ograniczeń czasowych.

Na terenie MTP zlokalizowana jest sieć punktów dostępu, dzięki którym z internetu, będzie mogło jednocześnie korzystać wielu użytkowników. Oznacza to, że np. podczas konferencji odbywających się w Sali Ziemi, o pojemności 2000 osób, każdy uczestnik może jednocześnie być podłączony do sieci.  To poszerza zakres możliwości projektowania rozwiązań event marketingu. Wystawcy czy organizatorzy spotkań biznesowych mogą łączyć targową rzeczywistość offline i online, czyli na przykład przedstawiać zwiedzającym wirtualne katalogi produktów dostępne na smartfony, przekazywać na bieżąco w internecie relację z wydarzeń czy powiększać liczbę fanów na swoich korporacyjnych stronach społecznościowych poprzez konkursy organizowane na stoisku podczas targów. Takie zacieśnienie kontaktu ze zwiedzającym i przeniesienie go do rzeczywistości wirtualnej, może pozwolić wystawcy na długofalową komunikację ze ściśle wyselekcjonowaną grupą docelową.

Dostęp do internetu na terenie MTP można uzyskać za pomocą następujących sieci:

  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-1 -  sieć WIFI w standardzie 802.11a bazująca na częstotliwości 5GHz,
  • nazwa wyświetlana SSID: mtp-2 - sieć WIFI w standardzie 802.11b/g bazująca na częstotliwości 2,4GHz, (będąca podstawową siecią dla starszych urządzeń nie pracujących w częstotliwości 5 GHz),

Hasło będzie dostępne w biurach targów na terenie pawilonów oraz u opiekunów klienta. Wystawcy zostaną poinformowani o haśle w informacjach, które dostają od MTP.

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test