PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Bilety

Międzynarodowe Targi Poznańskie przygotowały gamę biletów, aby jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb.


Oferowane bilety:

 

Jednorazowy – umożliwiający tylko jednorazowe wejście na teren ekspozycji.

Wielokrotny – umożliwiający wielokrotne wejście i wyjście, w trakcie wszystkich dni trwania danych targów.

Elektroniczny – zakupiony w serwisie internetowym www.mtp24.pl. Przedsprzedaż internetowa zostaje zamknięta, co najmniej na dzień przed targami.

Zakupiony w kasie – kasy są dostępne w okresie trwania targów, w czynnych podczas targów holach wejściowych.

Po rejestracji – dla profesjonalistów z wybranych branż, określanych odrębnie dla każdych targów.

Bez rejestracji – dla osób, które przy danych targach nie są uprawnione do rejestracji.

 

Określenia te łączą się w nazwach konkretnych biletów np. „jednokrotny bilet, zakupiony w kasie, bez rejestracji”.

CENY BILETÓW i Zasady wstępu

Szczegółowe informacje m.in. o zasadach wstępu, cenach biletów i czynnych holach wejściowych dla poszczególnych targów znajdą Państwo na stronach  internetowych konkretnych targów w zakładce „Informacje dla zwiedzających”.

 

Faktury za bilety

 

Faktura za bilet zakupiony w kasie

Fakturę można otrzymać w punktach fakturowania w czynnych holach wejściowych w godzinach otwarcia targów na podstawie paragonu zakupu.

Faktura za bilet elektroniczny

Fakturę za bilet elektroniczny można zamówić w serwisie  www.mtp24.plFAQ

Do kiedy trzeba kupić bilety, żeby się nie skończyły?

Bilety na targi nie są zazwyczaj limitowane. Jednak przedsprzedaż internetowych biletów, (które są najczęściej tańsze od tych sprzedawanych w kasie) kończy się, co najmniej na dzień przed otwarciem targów. Po zakończeniu przedsprzedaży internetowej można zakupić bilety w kasie. Wyjątek stanowią limitowane elektroniczne bilety wstępu i wjazdu, które są dostępne tylko w przedsprzedaży, a czasami nawet do sprzedaży udostępniona jest tylko niewielka ich pula. Zatem warto się spieszyć.

 

Jakie są ograniczenia zakupu biletów?

MTP organizują zarówno ściśle branżowe targi, skierowane wyłącznie do zamkniętej grupy odbiorców, jak i targi, na które wstęp mają zarówno profesjonaliści jak i publiczność.

Wówczas zazwyczaj pierwsze dwa dni są dedykowane specjalistom –wtedy cena biletów dla osób spoza branży jest dosyć wysoka. Natomiast w ostatnie dwa dni zapraszamy szkoły i szeroką publiczność. Przygotowujemy też targi, które mogą zainteresować każdego (bo któż się oprze czarowi markowych aut J) i zapraszamy na nie całe rodziny.

Szczegółowe informacje o charakterze danych targów, dniach dla szerokiej publiczności i cenach biletów znajdą Państwo na stronach poszczególnych targów, na stronach dla zwiedzających, w zakładce „Zasady wstępu".

 

Kupiłem jednorazowy bilet, wszedłem na targi a chciałbym na chwilę wyjść do miasta. Czy wejdę ponownie na ten sam bilet?

Nie. Bilet jednorazowy umożliwia tylko jednorazowe wejście i wyjście z terenu targów. Radzimy dobrze zaplanować pobyt na terenie i zabrać wszelkie potrzebne materiały ze sobą lub od razu kupić bilet wielokrotny umożliwiający wielokrotny wstęp na teren targów. Podczas niektórych targów w sprzedaży dostępne są również bilety całodzienne.

 

Chciałbym zakupić bilety dla profesjonalistów dla kilku osób z naszej firmy i uzyskać zbiorczą fakturę. Czy dla każdej osoby muszę wypełniać osobno ankietę?

Polecamy zakup biletów przez serwis mtp24.pl. Bilety są zazwyczaj tańsze niż w kasie, można raz wypełnić ankietę dotyczącą firmy a później dopisywać kolejnych pracowników. Za bilety zapłacą Państwo przelewem, wydrukowane bilety przekażą Państwo pracownikom jeszcze przed wyjazdem a zbiorczą fakturę zamówią Państwo również w serwisie mtp24.pl.

Jeśli zakupu biletu chcą Państwo dokonać na miejscu wówczas dla każdej z osób należy wypełnić ankietę, która upoważnia do zakupu biletów w kasie. Fakturę otrzymają Państwo na podstawie paragonu w punkcie fakturowania. Kasy, ankiety rejestracyjne oraz punkty fakturowania dostępne są we wszystkich holach wejściowych czynnych podczas danych targów.

 

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test