PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Karta Dużej Rodziny

Na Międzynarodowych Targach Poznańskich honorujemy Kartę Dużej Rodziny. Jej posiadacze mają możliwość zakupu tańszych biletów na wybrane wydarzenia targowe organizowane w 2018 roku.

kdr_zal_4.png

Aby skorzystać ze zniżki, należy podejść z ważną Kartą przed zakupem biletu do stanowiska Kierownika w czynnym holu wejściowym, który wyda kod do zakupu tańszego biletu. Na jedną kartę można zakupić jeden jednorazowy bilet na targi odbywające się w tym samym terminie.

Pełna lista targów, na które kupimy tańszy bilet z Kartą:

Nazwa targów Data obowiązywania ulgi/ miejsce wydarzenia Opis wydarzenia

Ceny biletów dla posiadaczy Karty Dużej Rodziny

(PLN)

BUDMA Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury

Ostatni dzień targów

02.02, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań
BUDMA jest miejscem prezentacji najnowszej oferty ponad 1000 wystawców dla ponad 50 000 zwiedzających, innowacyjnych rozwiązań technologicznych, miejscem pozyskiwania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń, a przede wszystkim spotkań biznesowych - podtrzymywania znakomitych relacji z dotychczasowymi klientami i pozyskiwania nowych kontaktów. Targi prezentują szeroką ofertę produktową producentów i dystrybutorów sprzętu i materiałów budowlanych z zakresu budownictwa mieszkaniowego, niemieszkaniowego i infrastrukturalnego. Wydarzenie dedykowane jest czterem głównym grupom zwiedzających: przedstawicielom handlu, architektom, wykonawcom oraz inwestorom.

5 zł.

Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

TOUR SALON – Targi Regionów i Produktów Turystycznych

RYBOMANIA Poznań – Targi Wędkarskie 
KNIEJE – Targi Myślistwa  i Strzelectwa
BOATEX – Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych SURVIVAL FORCE EXPO – Targi wyposażenia survivalowego i militarnego

Dni dla szerokiej publiczności (10-11.02.)


10-11.02, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań

TOUR SALON to spotkanie pasjonatów podróżowania z biurami podróży, touroperatorami, hotelami, ośrodkami wypoczynkowymi/SPA czy przedstawicielami regionów polski i świata, którzy prezentują swoją kulturę. Co roku na targach są występy gości specjalnych, w 2015r. była to Martyna Wojciechowska.

RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wędkarska - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów tj. sprzęt wędkarski prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. To także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych.

KNIEJE, które dedykowane są w całości szerokiej tematyce łowieckiej. Dwa dni będą dla szerokiej publiczności – pasjonatów myślistwa i tych, którzy chcieliby bliżej zapoznać się z kulturą łowiecką.

Na BOATEX będzie można zobaczyć bogatą ofertę środków pływających, zaczynając od tych najmniejszych, a kończąc na dużych, ekskluzywnych jednostkach morskich. Nie zabraknie także kajaków, pontonów, łodzi. Pojawią się również producenci i dystrybutorzy odzieży sportowej, wyposażenia i akcesoriów żeglarskich i motorowodnych, a także firmy oferujące zorganizowane formy wypoczynku, w których główną rolę odgrywają sporty wodne.

5 zł.

w dni dla szerokiej Publiczności

GARDENIA - Międzynarodowe Targi Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu
SPECIAL DAYS – Targi Produktów  Świątecznych i Okazjonalnych

Dni dla szerokiej publiczności

24.02, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań
Tematyka targów koncentruje się głównie na narzędziach i maszynach do ogrodnictwa, materiale roślinnym, małej architekturze ogrodowej oraz projektowaniu ogrodów i terenów zielonych. Targi GARDENIA będą doskonałą okazją, aby zapoznać się z kompleksową ofertą firm z tego sektora oraz zdobyć aktualną i praktyczną wiedzę na temat ogrodniczego biznesu.

5 zł.

Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

RYBOMANIA Sosnowiec – Targi Wędkarskie

Dni dla szerokiej publiczności

10-11.03 Sosnowiec, Centrum Targowe Expo Silesia, Expo Silesia,

ul. Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec
RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wędkarska - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów tj. sprzęt wędkarski prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. To także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. 5 zł  tylko
w dni dla szerokiej publiczności.

POZNAŃ MOTOR SHOW

Dni dla szerokiej publiczności

06-08.04, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań
Motor Show to największa impreza motoryzacyjna w tej części Europy. Co roku, tysiące zwiedzających podziwia stoiska pełne najpiękniejszych, najciekawszych i najnowszych modeli samochodów, motocykli oraz camperów. Na zwiedzających czekają najnowsze premiery, najciekawsze modele, liczne konkursy oraz gwarancja dobrej zabawy. 6 zł  tylko
w dni dla szerokiej publiczności.

INSTALACJE – Międzynarodowe Targi Instalacyjne

SAWO – Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa

SECUREX – Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń

26.04, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań

Międzynarodowe Targi Ochrony Pracy, Pożarnictwa i Ratownictwa SAWO, raz na dwa lata przyciągają do Poznania wiodące polskie przedsiębiorstwa i uznanych w Europie producentów znanych marek. W targach uczestniczy ponad 250 wystawców, w tym 33% z zagranicy. Wyróżnikiem targów SAWO jest ich wymiar edukacyjny. Bogaty program konferencji, dyskusji panelowych i specjalistycznych pokazów  przygotowywany jest przez patronów i partnerów targów - instytucje i urzędy państwowe, instytuty naukowe, stowarzyszenia oraz prasę branżową.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX odbędą się w dniach wraz z Forum Technologii Cyfrowych POZNAŃ MEDIA EXPO. SECUREX BeIn – Bezpieczeństwo Informacji, Mistrzostwa Polski Instalatorów Systemów Alarmowych, Drone Zone, SECUREX IT – to tylko niektóre wątki, wokół których organizatorzy budują wydarzenia merytoryczne kierowane do profesjonalistów. Ubiegłoroczne targi SECUREX współtworzyło niemal 300 wystawców, którzy zaprezentowali 150 nowości ze swojej oferty. Wszystkie wydarzenia ubiegłej edycji przyciągnęły blisko 30 000 profesjonalistów.

Międzynarodowe Targi Instalacyjne INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej, jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów świata. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.  W programie wydarzeń: ŁAZIENKA PRO, VI Mistrzostw Polski Instalatorów, Arena Instalatora, Klub Premier, Klub Instalatora, Strefa Rozrywki oraz pokazy i konferencje. Partnerem strategicznym targów jest ZHI.

5 zł

 

Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

VIVA SENIORZY!

Bez ograniczeń

25-26.05, Poznań,

teren Międzynarodowych Targów Poznańskich,

ul. Głogowska 14,

60-734 Poznań
Na targach VIVA SENIORZY! producenci, firmy usługowe, organizacje społeczne i socjalne, a także organizacje samorządowe prezentują swoją ofertę adresowaną do osób po czterdziestce, pięćdziesiątce, sześćdziesiątce i jeszcze starszych. Targi to 8 kategorii tematycznych: zdrowie, praca i edukacja, podróże, sport, uroda i styl życia, pasje, nowe technologie i media, prawo i finanse. 5 zł

Fit-Expo Fitness & Sport Park

Dzień dla szerokiej publiczności
27.05, Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań Targi Fit Expo to miejsce najnowszych informacji z branży fitness, w tym dla osób aktywnych, to pole do dyskusji o zdrowiu, sporcie, pasji, to także środowisko ludzi, dla których sport jest źródłem endorfin i pozytywnego myślenia oraz miejsce porad i wymiany doświadczeń.

5 zł.

Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów

HOBBY – Spotkania ludzi z pasją


AQUA & ZOO – Salon Zoologiczny

HAPPY BABY - Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci

Dni dla szerokiej publiczności
13-14.10, Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

HOBBY - impreza ta zdążyła na stałe wpisać się do kalendarza najważniejszych wydarzeń przedstawicieli klubów i modelarni, stając się w trakcie kilkunastu lat swojego istnienia największym tego typu spotkaniem fanów w Polsce. Na targach można zobaczyć zapierające dech w piersiach zminiaturyzowane samoloty, modele kolejowe, lotnicze i morskie, fantastyczne kolekcje samochodów, a także gigantyczne makiety, figurki i akcesoria modelarskie. Fani komiksów, gier towarzyskich oraz szeroko rozumiany fandom, także znajdzie tam coś dla siebie.

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do rodzin z niemowlętami i dziećmi do 10 roku życia oraz handlowców, którzy są związani z branżą parentingową. Targi są podzielone na strefę zakupów oraz przestrzeń wydarzeń specjalnych.

Aqua&Zoo - dwudniowe wydarzenie skierowane do miłośników wszystkich zwierząt towarzyszących, to prawdziwy raj dla pasjonatów akwarystyki i terrarystyki, a także osób kochających świnki morskie, chomiki i inne zwierzęta domowe. To również miejsce spotkań hobbystów – zarówno doświadczonych i znanych hodowców, jak i tych początkujących pasjonatów pragnących wymienić się doświadczeniem lub poszukujących wiedzy i fachowej porady na temat odżywiania czy pielęgnacji domowych pupili.

5 zł  tylko
w dni dla szerokiej publiczności.
RETRO MOTOR SHOW 26-28 października, Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań Retro Motor Show to największa w Polsce ekspozycja zabytkowych i klasycznych samochodów, zabytkowych motocykli oraz youngtimerów. W programie znajdą się również pokazy i prezentacje, giełda oraz strefa wozów specjalnych. Na zwiedzających w Poznaniu czekają prawdziwe rarytasy. Piękne maszyny z początku wieku oraz te nieco późniejsze, ale obecnie kultowe dla miłośników motoryzacji. 5 zł  tylko
w dni dla szerokiej publiczności.

RYBOMANIA Lublin – Targi Wędkarskie

Bez ograniczeń
listopad, Lublin, teren Targów Lublin, ul. Dworcowa 11, 20-406 Lublin RYBOMANIA to przede wszystkim miejsce spotkań pasjonatów wędkarska - zarówno tych doświadczonych, z wieloletnim stażem i ogromną wiedzą, amatorów, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę wędkarską. To możliwość zapoznania się z bogatą ofertą produktów tj. sprzęt wędkarski prezentowanych przez najlepsze firmy z kraju i zagranicy. To także miejsce interesujących paneli dyskusyjnych. 5 zł

STONE - Targi Branży Kamieniarskiej

GLASS – Targi Branży Szklarskiej

Ostatni dzień targów
17.11, Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Targi STONE są adresowane do wszystkich, dla których kamień jest podstawą lub częścią działalności, czyli kamieniarzy, ale także dostawców kamienia, architektów oraz przedstawicieli szeroko rozumianej branży budowlanej. Uczestnikami targów są firmy zajmujące się wydobyciem oraz importem kamienia naturalnego, jak również producenci i dystrybutorzy maszyn i urządzeń do jego obróbki.

GLASS to projekt łączący w sobie ekspozycję maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego z prezentacją najnowszych zastosowań szkła w budownictwie i architekturze oraz wyrobów ze szkła stosowanych we wnętrzach. Tematyka  targów GLASS obejmuje maszyny, urządzenia i akcesoria do obróbki szkła płaskiego, szkło płaskie stosowane w przemyśle i w budownictwie oraz gotowe wyroby ze szkła.

5 zł.

Zniżka dot. tylko ostatniego dnia targów.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych


CAVALIADA POZNAŃ: SHOW i
Targi Sprzętu Jeździeckiego

Bez Zawodów Sportowych
29.11-02.12

Poznań, teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

CAVALIADA TARGI – największe w Polsce, profesjonalne Targi Sprzętu i Akcesoriów Jeździeckich. Tematyka Targów obejmuje wszystko, co jest związane z jeździectwem oraz z aktywną formą wypoczynku: odzież i sprzęt jeździecki, wyposażenie stajni, sprzęt i środki do pielęgnacji koni, witaminy, pasze, pamiątki, wydawnictwa i usługi.

POKAZY – szereg ciekawych widowiskowo punktów programu, połączonych ze specjalnie przygotowanym programem edukacyjnym (także dla najmłodszych miłośników koni). Specjalnie dla dzieci przygotowywany jest pawilon pod hasłem „Kraina zabaw dla najmłodszych”.

Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych, to targi dedykowane szerokiej publiczności, spragnionej obcowania ze sztuką i rękodziełem oraz zainteresowanej wprowadzeniem w tajniki pracy utalentowanych artystów. Do udziału w targach zapraszamy malarzy, fotografów, rzeźbiarzy oraz artystów ludowych z całej Polski, a także osoby zajmujące się ręcznym wykonaniem zabawek dla dzieci, oryginalnej ceramiki i szkła, biżuterii, ubiorów oraz ciekawych elementów wystroju wnętrz.

5 zł.

Nie dotyczy zawodów sportowych.

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test