PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Rejestracja zwiedzających

Aktywacja zaproszeń

Zaproszenia przesyłane przez MTP, Wystawców i Partnerów danych targów wymagają aktywacji. Do dokonania aktywacji niezbędne jest posiadanie konta w serwisie  mtp24.pl. Po założeniu konta, lub zalogowaniu się do już posiadanego konta, należy wybrać z listy targi, których to zaproszenie dotyczy, a następnie dokonać aktywacji poprzez podanie numeru zaproszenia.

www.mtp24.pl.

 

Rejestracja Zwiedzających

Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują rocznie ponad 80 targów i 2000 kongresów, które odwiedza niemal milion osób, z czego 80% stanowią profesjonalni klienci. Przyjmując, że odwiedzający MTP goście podejmują średnio 5 kontaktów biznesowych możemy szacować, że rocznie MTP zapewniły swoim zwiedzającym powyżej 5 milionów kontaktów biznesowych. Wszyscy zwiedzający, uprzednio zarejestrowani w naszym systemie, dodawani są do naszej bazy profesjonalistów.

 

Rejestracja elektroniczna

Założenie konta w serwisie http://www.mtp24.pl umożliwia:

- elektroniczny zakup biletu, często na preferencyjnych warunkach

- aktywację zaproszenia

- wypełnienie i wydruk ankiety rejestracyjnej

- zamówienie faktury

- otrzymywanie od MTP drogą elektroniczną i pocztową materiałów informacyjnych o targach, którymi są Państwo zainteresowani. Niektóre z naszych specjalnych ofert są rozpowszechniane tylko wśród zarejestrowanych zwiedzających - m.in. informacje o promocjach biletów dostępnych tylko przez Internet, czy np. limitowanych bezpłatnych konferencjach). Zachęcamy Państwa do zapisywania się do naszego newslettera korporacyjnego oraz produktowego*

 

*Aby zapisać się do newslettera produktowego należy przejść na stronę wybranych targów (spis targów znajdziesz tutaj) i wybranie opcji „subskrybuj newsletter”

CO TO JEST MTP 24?

MTP 24 to internetowe centrum obsługi zwiedzających Międzynarodowe Targi Poznańskie, dostępne pod adresem www.mtp24.pl, pozwalające Państwu na szybkie uzyskanie dokumentów uprawniających do wstępu na wybrane targi bez potrzeby ruszania się z domu czy biura.

Za pośrednictwem serwisu MTP24 można w łatwy i komfortowy sposób:

 • zakupić bilet na targi,
 • aktywować zaproszenie na targi,
 • wypełnić ankietę upoważniającą do zakupu tańszego biletu na targi,
 • przejrzeć historię transakcji.

DLACZEGO MTP 24?

Zakupienie biletu, aktywacja zaproszenia czy wypełnienie ankiety rejestracyjnej on-line pozwala na znaczne skrócenie procedur wstępu na targi. To dla Państwa ogromna oszczędność czasu, a targi to miejsce, gdzie zasada „czas to pieniądz" sprawdza się bardziej, niż gdziekolwiek indziej.

JAK TO DZIAŁA czyli MTP 24 KROK PO KROKU

Aby korzystać z serwisu MTP 24, należy założyć konto. Każdy zarejestrowany użytkownik serwisu może wielokrotnie logować się i zgłaszać chęć udziału w wielu wybranych przez siebie wydarzeniach, a także przeglądać historię transakcji i drukować duplikaty wystawionych wcześniej dokumentów.

MTP 24 - TWORZENIE KONTA

 1. Prosimy o wejście na stronę www.mtp24.pl.
 2. Jeżeli nie posiadają Państwo jeszcze konta w serwisie MTP 24, prosimy o wybranie opcji UTWÓRZ KONTO.

  Aby zapoznać się z regulaminem serwisu, należy wybrać opcję ZOBACZ REGULAMIN.
  ...
 3. Prosimy wypełnić formularz. Jeżeli odwiedzają Państwo targi służbowo, prosimy o Zobacz zrzut ekranuzaznaczenie opcji „Reprezentuję firmę, prowadzę działalność". Jeżeli przybywają Państwo na targi jako osoba prywatna, prosimy o wybranie drugiej możliwości.  

  Przy podawaniu danych prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność adresu e-mail. Będzie on później służył jako login do serwisu, a także będzie konieczny do sfinalizowania procesu tworzenia konta.

  Aby kontynuować tworzenie konta niezbędne jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz akceptacja regulaminu.

  mn

 4. Po kliknięciu na przycisk UTWÓRZ KONTO na podanego przez Państwa maila zostanie wysłany e-mail aktywacyjny. Prosimy o sprawdzenie poczty. Gdyby nie znaleźli Państwo wiadomości z serwisu MTP 24 w skrzynce odbiorczej, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

  W automatycznej wiadomości wysłanej przez serwis znajdą Państwo linka potwierdzającego. Prosimy o kliknięcie go.

 5. Teraz mogą się Państwo zalogować do serwisu.

MTP 24 - GAMA MOŻLIWOŚCI

Po zalogowaniu się mogą Państwo:

 • nabyć bilet elektroniczny,
 • aktywować zaproszenie,
 • wypełnić i wydrukować ankietę rejestracyjną,
 • przejrzeć historię transakcji i wydrukować dokumenty.

KUPOWANIE BILETU

 1. Aby zakupić bilet, należy uprzednio wypełnić ankietę.
  .
 2. Po jej wypełnieniu zostaną Państwo przeniesieni do serwisu płatności.pl. Tu mogą Państwo mogli dokonać płatności za bilet droga elektroniczną lub tradycyjnym przelewem bankowym.

  Zobacz zrzut ekranu
  .
 3. Jak tylko kwota odpowiadająca wartości wybranego biletu wpłynie na konto MTP, otrzymają Państwo wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

  Również w menu TRANSAKCJE serwisu MTP 24 pojawi się stosowna informacja.

  Zobacz zrzut ekranu
  .
 4. Teraz mogą Państwo wydrukować bilet, klikając na ikonkę pliku PDF lub JPEG w kolumnie AKCJE.

  Zobacz zrzut ekranu
  .
  Wydrukowany bilet prosimy zabrać ze sobą na targi. Bilet elektroniczny uruchamia kołowroty przy wejściu.

  UWAGA! Aby otrzymać fakturę za bilet zakupiony on-line prosimy przesłać dane do faktury wraz z numerem biletu i adresem mailowym użytym przy zakupie na adres izabela.karaluswebm.gif. Faktura zostanie przesłana pocztą.

AKTYWACJA ZAPROSZENIA

 1. Aby móc skorzystać z zaproszenia na targi, należy je uprzednio aktywować. Jest to możliwe poprzez wpisanie numeru Państwa zaproszenia. Wielkość liter nie ma znaczenia.

  Zobacz zrzut ekranu

 

WYPEŁNIENIE ANKIETY REJESTRACYJNEJ

Wypełnienie ankiety rejestracyjnej na targi gwarantuje tańszy bilet wstępu.
Ankietę można wypełnić za pomocą serwisu MTP 24 lub przy wejściu na targi.
Aby zaoszczędzić cenny czas, zachęcamy do wypełnienia ankiety on-line.

Po wypełnieniu ankiety prosimy o zapisanie jej numeru lub o wydrukowanie ankiety i przedłożenie numeru bądź wydruku kasjerowi przy zakupie biletu na targi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Rejestracja na miejscu

Jeśli z jakichś powodów nie będą Państwo mogli skorzystać z wygodnej formy rejestracji elektronicznej mogą się Państwo rejestrować już na miejscu poprzez wypełnienie papierowej ankiety dostępnej w czynnych holach wejściowych.

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test