PGA 2008 PGA 2008 Poznań Game Arena

Usługi biurowe

Mail Boxes Etc.

W czym możemy Cię wyręczyć?

Wizytówki

Profesjonalny projekt wizytówki to wstęp do sukcesu w biznesie. Dzięki doświadczeniu jakie posiadamy potrafimy wykonać projekty, które zwrócą uwagę potencjalnego klienta i dzięki wizytówce zaprojektowanej przez Nas pomyśli "to jest Firma z którą chcę nawiązać współpracę".

Pieczątki

Pieczątki COLOP EOS wykonywane są w technologii błyskowej, która pozwala uzyskać płytkę tekstowa w czasie około 5 minut. Innowacyjny system wymiany tuszu gwarantuje wysoki komfort obsługi. Niepowtarzalnym atutem jest jej najwyższa jakość odbicia o wyjątkowej ostrości.

Wysyłki kurierskie, usługi transportowe

Punkt MBE jest centrum wysyłkowym, za pośrednictwem którego można nadać przesyłkę kurierską, zarówno krajową jak i międzynarodową.

Usługi poligraficzne

Usługi poligraficzne - kompleksowa usługa której potrzebują zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby prywatne. Kopiowanie i wydruki z dowolnego nośnika - czarno-białe i w kolorze, papiery firmowe etc.

Artykuły biurowe i pakowe

Punkty MBE oferują również szeroki asortyment artykułów biurowych: materiałów piśmienniczych, kopert, galanterii biurowej. Oferujemy również artykuły do pakowania.

Usługa profesjonalnego pakowania

Punkt MBE posiada pełny zakres materiałów pakowych. Kartony, koperty, folie pęcherzykowe, profesjonalne materiały wypełniające i zabezpieczające.

Mail Boxes Etc.

MTP hala nr II
Ul. Głogowska 16
60-734 Poznań
nr gsm: 505 86 87 86
e-mail - biuro@mbe-poznan.pl
www.mbe-poznan.pl

 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
 
test