08.02.2018
Sprawdź jakich znanych blogerów spotkasz na Tour Salon

Targi Tour Salon będą okazją do wymienienia się historiami z własnych wypraw, ale też posłuchania blogerów podróżniczych. Po raz czwarty do Poznania przyjadą blogerzy na TOUR SALON Blog Meeting.
 

06.02.2018
Rekordowo w Lublinie

Zawody Cavaliada w Lublinie (15.02 - 18.02) z roku na rok cieszą się wśród jeźdźców coraz większą popularnością. Po raz kolejny na liście zgłoszeń jest rekordowa liczba par.
 

05.02.2018
Zapraszamy na Knieje!

Targi KNIEJE to nie tylko różnorodna ekspozycja szeroko rozumianego asortymentu myśliwskiego, ale też kuchnia i sztuka myśliwska, gra na rogu, wabienie zwierzyny, ptaki wykorzystywane w sokolnictwie, psy myśliwskie, pokazy mody łowieckiej, rozmowy, wymiana myśli, doświadczeń i wiele innych elementów tworzących kulturę łowiecką!
 

05.02.2018
Zapraszamy całe rodziny na targi Tour Salon

Konkursy z nagrodami, projekcje filmów, grupy rekonstrukcyjne Indian – poza stoiskami na odwiedzających targi Tour Salon czeka wiele atrakcji!
 

04.02.2018
Program sceny targów BOATEX

Przez trzy dni, na scenie targów BOATEX (9 - 11 luty) pojawią się doświadczeni podróżnicy opowiadający o swoich morskich wyprawach.
 

03.02.2018
Znani goście na Tour Salonie

Podczas targów turystycznych TOUR SALON, które odbędą się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach od 9 do 11 lutego 2018 roku miłośnicy podróżowania spotkają się z gośćmi wielkiego formatu: Katarzyną Pakosińską, Adamem Wajrakiem, Jackiem Hugo Baderem, czy Jarosławem Kuźniarem. Na targach będą aż dwie sceny: Scena Duża (w Alei Lipowej) i Scena Mała (w pawilonie 7), na których przez wszystkie dni będzie się dużo działo.
 

02.02.2018
Architekci promują się na Budmie (galeria)

Ponad 100 biur projektowych i pracowni architektonicznych bierze udział w wystawie 1m/ARCH podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To świetny sposób na promocję i pokazanie swojego potencjału.
 

02.02.2018
Minister Kwieciński o branży budowlanej [video]

Trwają targi budowlane w Poznaniu (od 30 stycznia do 2 lutego). Międzynarodowe Targi Poznańskie odwiedził Minister Inwestycji i Rozwoju Jerzy Kwieciński. Co powiedział na temat programu Mieszkanie Plus, kondycji branży budowlanej w Polsce oraz o targach BUDMA?
 

Więcej aktualności
Email:
Międzynarodowe Targi Poznańskie ostrzegają wystawców i przedsiębiorców przed nieuczciwymi praktykami austriackiej firmy Construct Data Verlag GMBH oraz firmy EXPO GUIDE. Więcej szczegółów w załączniku.
 
 
 
 
s
alternative baner 1
alternative baner 2
alternative baner 3
webmaster